Bolestivé bradavky

Kojení představuje něco, na co by mělo být možné si zvyknout. Občas ale samozřejmě může být náročnější, především pro matky, které si na svou novou roli teprve zvykají. Protože jim chceme pomoci, aby vše šlo co nejlépe, probereme na našem blogu různé potíže spojené s kojením, na které můžete narazit. První problém, kterému se zde budeme věnovat, jsou bolestivé bradavky…

Když s kojením dítěte začínáte a ještě nemáte nacvičenou správnou polohu, může dojít k tomu, že vás budou bradavky bolet. Chcete-li této situaci předcházet, je třeba dodržovat správnou polohu a správné přisátí. Když najdete správnou polohu a správné přisátí, bolest bradavek bude ustupovat. Kojení však může i nadále být bolestivé, máte-li na bradavkách staré odřeniny nebo když dítě saje přímo bradavku.

Pokud chcete bolestivé bradavky léčit a problému předcházet, nabízí vám Multi-Mam nejlepší přírodní produkty. Pro léčbu bolestivých či popraskaných bradavek použijte obklady Multi-Mam Compresses. Tyto obklady jsou napuštěny 2QR komplexem, přírodní směsí na bázi aloe, která stimuluje přirozený proces hojení a neutralizuje škodlivé bakterie. Nechte obklady na bradavce tak dlouho, jak chcete, nejméně však 5 minut. Léčbu můžete ještě doplňovat balzámem Multi-Mam Balm, který obsahuje 2QR komplex. Ten bradavky, které mohou být suché a citlivé, změkčuje a léčí, a pomáhá předcházet tomu, aby začaly být bolestivé. Balzám má neutrální chuť a není třeba jej před kojením dítěte odstraňovat. Nemá žádný vliv na chuť mateřského mléka.

Zažily jste samy nějaké problémy spojené s kojením? Dejte nám o nich vědět, pokusíme se jim věnovat další tematický článek. Když budeme vzájemně sdílet své zkušenosti, budeme mít z nabízených řešení prospěch všichni!

Mějte se!

Tým Multi-Mam